карта побиту варшава

ЩО ЧЕКАЄ НА УКРАЇНСЬКИХ БІЖЕНЦІВ В ПОЛЬЩІ ПІСЛЯ 4 БЕРЕЗНЯ 2024

Багато різних чуток ходять інтернетом, одні говорять що перебування продовжать, а інші швидко роблять карта побиту Варшава. Нижче приведені самі важливі факти які цікавлять українських біженців у 2024 році.

Коротко про саме важливе

  1. 4 березня цього року виходить термін перебування біженців з УКР песелем. Формально це означає що біженці не зможуть перебувати в Польщі просто з паспортом як зараз. Існує велика ймовірність що цей термін продавжать тому що в Польщі проживає декілька мільйонів біженців, і просто так виганяти їх з країни просто негуманно.
  2. Ми чули різні новини про те що будуть допомагати українцям повертатись додому, офіційно ніяких інформації не було, але були коментарі на різних сайтах що будуть ускладнення видачі документів для перебування та дозволів на роботу, щоб стимулювати людей повертатись.
  3. У понеділок ми особисто були в Ужонді в Варшаві по адресу маршалковська 3-5 і бачили дуже багато людей які очікують в чергах на подачу документів для карти побиту, не всі з них були українцями але пусто там точно не було. Цікавим фактом було те що запис на прийом відбувається через сайт ужонду.
  4. З’явилось дуже багато юридичних консультантів які допомагають збирати документи для карти побиту. Це говорить що попит на такі послуги виріс. Хоча у нас збільшення напливу клієнтів не було. Працюємо у стандартному режимі.
  5. У соціальних мережах збільшується активність у профільних групах де люди спілкуються між собою, найчастіше пишуть запитання що буде після березня, чи потрібно робити візи, а також що краще віза чи карта. Збільшились пошуки роботи на повну ставку з умовою о праце, щоб подати на карту побуту.

На українців у 2024 році може чекати процесс вироблення документів для легального перебування.

Доповнено 18.02.2024:

Закон про продовження перебування до 2025 р. в Польщі не стосується Українців.

– до 2025 р. продовжили термін перебування для іноземців які проживали в Україні, але під час війни були вимушені втікати від війни в Польщу, люди в соціальних мережах почали обговорювати що можна радуватись, але зашвидко, тому що цей закон не стосується українців..

Коли будуть новини на цю тему ми будемо добавляти їх сюди


Опубликовано

в